Державна кваліфікаційна атестація – це завершальний етап освітнього процесу, що здійснюється відповідно до Закону України «Про вищу освіту» та Положення про атестацію здобувачів вищої освіти у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного. Вона проводиться державною кваліфікаційною комісією, склад якої затверджується наказом ректору. Державна кваліфікаційна комісія проводить засідання в терміни, визначені робочими навчальними планами та розкладом проведення державної кваліфікаційної атестації.

До державної атестації у вигляді комплексного державного кваліфікаційного екзамену допускаються здобувачі вищої освіти, що повністю виконали навчальний план. Екзамен відбувається за білетами, які складені відповідно до стандарту та робочих програм дисциплін. З 15 червня 2020 року на кафедрі ТСС АПК розпочалися державні екзамени для здобувачів вищої освіти спеціальності 208 «Агроінженерія».

Доцент кафедри ТСС АПК, к.т.н. Болтянська Н.І.