До Дня Збройних Сил України у середу 6 грудня 2017 року  під час проведення зведеної кураторської години на кафедрі МВЗ одночасно з кафедрою ТСТТ була організована зустріч з військовослужбовцем Олександром Вікторовичем Грінь, який став інвалідом під час бойових дій у зоні АТО.

Він розповів про те, як з честю разом із бойовими товаришами боронив рідну землю, забезпечував мирне життя свого народу. Також розповів про важкі поранення, які отримав у бою, але продовжував вести вогонь, про допомогу волонтерів та простих людей, які з любов’ю та пошаною ділилися їжею, медикаментами та речами першої необхідності.

Звернув особливу увагу на те, що ніколи не треба втрачати надію та віру в себе, як би важко та скрутно не було у житті, що обов’язком справжніх чоловіків в усі часи завжди буде захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі.

Побажав усім студентам та співробітникам кафедри, присутнім на цій зворушливій зустрічі, міцного здоров’я, мужності, благополуччя, чистого неба над головою,  миру та спокою нашому народу.

Для покращення здоров’я та подальшої реабілітації, співробітники кафедри «Машиновикористання в землеробстві» зібрали для нього матеріальну допомогу, яка була передана на цій зустрічі.

В кінці зустрічі всі присутні бурхливими оплесками проводжали Олександра Вікторовича, як справжнього захисника Вітчизни, який з честю виконав священний обов’язок захисника Батьківщини.

IMG-9836db9746f860840de435b9c3356045-V IMG-55a46cf82fcaf7cd32a1f112be70905a-V IMG-e503a010e8e62faccc3d27fc7eeaf6aa-V