7-го листопада 2017 року відбувся перший виїзд співробітників кафедр ТСТТ та ЕОНС до сільських шкіл Приморського району Запорізької області. До складу групи увійшли: в.о. зав. кафедри ЕОНС доц. Сухаренко О.І., доцент кафедри ТСТТ Болтянський Б.В., ст. викл. Дереза С.В., а також студент 11МБ АІ групи механіко-технологічного факультету Доротюк А.В.

1

Проведено співбесіди з директорами шкіл, завучами та класними керівниками 11-х класів. Від співробітників кафедри класні керівники отримали печатну рекламну продукцію про університет (буклети по факультетам, програми закордонних практик, інформація про підготовчі курси, газета «Агротаврія», перелік дисциплін ЗНО для вступу на усі спеціальності ТДАТУ тощо) для ознайомлення батьків учнів при проведенні батьківських зборів.

3 2

Проведено бесіди з учнями 11-х класів про історію Таврійського державного агротехнологічного університету, факультети, спеціальності та спеціалізації, матеріальну базу, виховну роботу, організацію дозвілля студентів, навчання на військовій кафедрі, проведення олімпіад, а також організацію практик студентів  на Україні  та за кордоном під час навчання в університеті.

В ході проведення анкетування була зібрана інформація про учнів, їх адреса та контактні телефони.

5 4

За один день було відвідано 6 сільських шкіл, а саме: Юр’ївська ЗОШ, Єлисеївський НВК, Радолівська ЗОШ, Нельгівська ЗОШ, Єлизаветівський НВК та Зеленівська ЗОШ. Загальна кількість випускників складає 48 чоловік.

9 87
6Також робота кафедр проводиться із залученням студентів кураторських груп, через яких розповсюджується профорієнтаційна інформація за місцем їх проживання.