10 грудня 2018 року на кафедрі «Технічний сервіс та системи в АПК» з дисципліни «Взаємозамінність. Стандартизація та технічні вимірювання» була проведена олімпіада для здобувачів СВО «Бакалавр» зі спеціальності 208 – «Агроінженерія» під керівництвом ведучого викладача к.т.н., доцента Паніної В.В.

Метою проведення олімпіади є активізація творчої активності студентів, контроль засвоєного студентами матеріалу з дисципліни ВСТВ, контроль самостійної роботи та пошук шляхів подальшого удосконалення методики викладання дисципліни.

Кожен учасник заходу послідовно у два етапи виконав наступні частини:

Перша частина полягала у розв’язуванні задач за тематикою. Правильно виконані задачі оцінювалися в 5 балів.

Друга частина полягала у відповідях на тести. Час, що відводився на виконання склав 30 хвилин. Правильні відповіді також оцінювалися в 5 балів.

За участь в олімпіаді кожен студент отримав по 3 бали до свого загального рейтингу з дисципліни ВСТВ.

Участь приймали студенти 4 курсу 21-24 САІ груп. Переможцями стали:

Заволокін Д.Ю. (24 САІ група) – 1-е місце (10 балів до загального рейтингу з дисципліни)

Латоша В.В. (24 САІ група) – 2-е місце (7 балів до загального рейтингу з дисципліни)

Максименко М.П. (24 САІ група) – 3-е місце (5 балів до загального рейтингу з дисципліни)

Роботи переможців олімпіади Заволокіна Д.Ю. (24 САІ) та Латоши В.В. (24 САІ) рекомендовані предметною комісією до участі у Всеукраїнській студентській олімпіаді.

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів у навчанні!!!