4-го жовтня 2018 року відбувся виїзд співробітників кафедри ТСС в АПК до смт. Іванівка та сільських шкіл Іванівського району Херсонської області. До складу групи увійшли: доцент кафедри ТСС в АПК Болтянський Б.В., ст. викл. Дереза С.В., ст. викл. кафедри харчових технологій та готельно-ресторанної справи Кулик А.С. та студент 14МБ АІ групи механіко-технологічного факультету Дзюба І.Ю.

1 Іванівка 2 Іванівка

Проведено співбесіди з диреторами шкіл, завучами та класними керівниками 11-х класів. Від співробітників кафедри класні керівники отримали печатну рекламну продукцію про університет (буклети ТДАТУ та по факультетам, програми закордонних практик, інформація про підготовчі курси, День відкритих дверей тощо) для ознайомлення батьків учнів при проведенні батьківських зборів.

Проведено бесіди з учнями 11-х класів про історію Таврійського державного агротехнологічного університету, факультети, спеціальності та спеціалізації, матеріальну базу, виховну роботу, організацію дозвілля студентів, навчання на військовій кафедрі, проведення олімпіад, а також організацію практик студентів  на Україні  та за кордоном під час навчання в університеті.

3 Іванівка

4 Іванівка

5 Іванівка
7 Іванівка

Було відвідано Іванівський аграрний ліцей (47 випускників) та три загальноосвітні школи, в яких є випускні класи, а саме: Іванівська гімназія (19 випускників), Новодмитрівська ЗОШ (7 випускників) та Агайманська ЗОШ (7 випускників). Загальна кількість випускників по цим навчальним закладам сладає 80 чоловік.

В ході проведення анкетування була зібрана інформація про учнів, їх адреси та контактні телефони.

8 Іванівка