profesor-milko-uchast-v-2-mnpk-science-society-education-topical-issues-development-prospects20 та 21 січня 2020 р. в м. Харків проводилась IІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Science, society, education: topical issues and development prospects», що була організована НВЦ «Sci-conf.com.ua» для студентів, аспірантів, докторантів, викладачів, дослідників, практиків та людей, зацікавлених у тенденціях розвитку сучасної науки.

Тематика конференції охоплювала наступні розділи: сільськогосподарські науки; ветеринарні науки; біологічні науки; медичні науки; фармацевтичні науки; хімічні науки; технічні науки; фізико-математичні науки; географічні науки; архітектуру, педагогічні науки; психологічні науки; соціологічні науки; мистецтвознавство; історичні науки; політичні науки; філологічні науки; філософські науки; економічні науки; юридичні науки. Викладач кафедри технічного сервісу та систем в АПК  д.т.н., проф. Мілько Д.О. прийняв участь в конференції в роботі секції біологічні науки з доповіддю «Оцінка контамінації важкими металами води i підйому з очисної водопровідної станції ПАТ «Запоріжсталь» м. Запоріжжя».

profesor-milko-uchast-v-2-mnpk-science-society-education-topical-issues-development-prospects-1