Великою несподіванкою та приємним сюрпризом для викладачів кафедри ТСС АПК стало завершення робочого дня у понеділок 1 квітня 2019 року. З привітанням із «Днем сміху» до співробітників кафедри звернувся завідувач кафедри д.т.н. професор Діордієв Володимир Трифонович.

На зустрічі у виконанні В.Т. Діордієва звучали прекрасні, душевні, радісні та жартівливі твори. Творчий музичний ланч був наповнений ліричними і радісними моментами, гумором та запам’ятався позитивними та яскравими емоціями.

У сучасному ритмі життя мало лишається часу на спілкування з прекрасним, тож коли такий шанс випадає прямо на робочому місці, це просто чудово. Співробітники кафедри ТСС АПК висловлюють велику та щиру подяку завідувачу кафедри «Електроенергетика і автоматизація» Діордієву В.Т. за теплу та святкову атмосферу творчого музичного ланчу.