Шановні викладачі, працівники та студенти Таврійського державного агротехнологічного університету!

Колектив кафедри технічного сервісу та систем в АПК щиросердечно вітає Вас і Ваші родини

з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

З Новим 2019 роком ТССвАПК

Новорічне свято – це завжди нові надії і сподівання, нові життєві задуми і бажання, новий крок у майбутнє.

Для усіх нас 2018 рік був вельми непростим – насичений плідною працею та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей і відкриттів, перемог і досягнень, збагатив нас новим професійним і життєвим досвідом!

Бажаємо, щоб 2019 рік став щедрим на сповнені мрії, корисні справи та нові звершення!

Хай Новий рік та світла Різдвяна зоря принесуть у вашу домівку родинний затишок, добробут, гарний настрій, гучну радісну щедрівку та колядку. Нехай запанує над нашою рідною Україною довгоочікуваний мир.

З Новим роком! З Різдвом Христовим!

З повагою та найкращими побажаннями, колектив кафедри технічного сервісу та систем в АПК