Шановні колеги та студенти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного!
Колектив кафедри технічного сервісу та систем в АПК вітає Вас і Ваші родини з Новим 2020 роком!

pryvitannja-z-novym-2020-rokom

Напередодні новорічного свята всі чекають на якісь дива і чародійства! Нехай вони обов’язково трапляться у наступному році!

Бажаємо підготувати гарний настрій, смачний стіл, веселу компанію і світлі надії для зустрічі свята. Нехай 2020 рік подарує справджену мрію, щиру любов рідних і нездоланну міцність для досягнення щастя та принесе Вам безсумнівну удачу, браве здоров’я на всі прийдешні дванадцять місяців, добробут, успіхи як в кар’єрі так і в особистому житті.

Хай новорічна ніч буде чарівною, а все замріяне під бій курантів здійсниться якомога швидше. Щоб олів’є особливо вдався, а мандарини своїм ароматом створили святкову атмосферу. З Новим роком!

З повагою та найкращими побажаннями, колектив кафедри технічного сервісу та систем в АПК