Шановні колеги та студенти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного!
Колектив кафедри технічного сервісу та систем в АПК вітає Вас зі святом Святої Трійці!

zi-svjatom-svjatoji-trijci-kafedra-tss-apk-2019

З Днем Святої Трійці!

Прийміть щирі привітання з величним святом Трійці, що символізує сходження Святого Духа на апостолів. Традиційно цей день вважається початком історії церкви, коли Господь відкрив апостолам повноту своєї слави у триєдинствi: Бога-Отця, Бога-Сина i Святого Духа.
Тож цієї світлої днини разом зі свіжою зеленню у ваші домівки входить мир та висока Божа благодать, серця наповнюються добром, щирістю і всепрощенням.
Нехай Свята Трійця надихає всіх Вас на добрі справи, наповнює серця любов’ю, думки – світлими помислами, дарує кожній родині сімейний затишок і добробут, несе мир, щастя, радість, благополуччя і впевненість у майбутньому.

Колектив кафедри технічного сервісу та систем в АПК