Сьогодні, на базі ДЮСШ № 1, вперше в місті Мелітополь відбувся відкритий турнір “Шахові династії”, присвячений Дню Соборності України. В змаганнях прийняли участь 28 команд, це близько 70 спортсменів – мешканців міста та прилеглих населених пунктів (з Фруктового, Мирного) – цілі покоління Шахових династій, яких об’єднують родинні узи. Отже змагання виявилося масовим і дуже насиченим. Кожен хотів перемогти, а тому учасники дуже уважно, ґрунтовно продумували кожен свій хід, щоб не дати супернику перемогти. В турнірі “Шахові династії” прийняла участь родина викладача кафедри кафедри технічного сервісу та систем в АПК  д.т.н., в.о. проф. Дмитра Олександровича Мілько. За результатами командного заліку суддівська колегія підбила підсумки ІІІ місце та бронза дісталася династії Мілько, на ІІ місці опинилася команда Аверіних, а І місце зайняла династія Каграманянц.

Щиро вітаємо родину Дмитра Олександровича та бажаємо подальших перемог у родинних змаганнях та турнірах!