22 березня розпочалася спартакіада “Здоров’я” серед професорсько-викладацького складу і співробітників ТДАТУ з 6 видів спорту: комбінована естафета, баскетбол, дартс, шахи, настільний теніс, волейбол.

Парад-відкриття урочисто відбувся о 15.00 у спортивному клубі університету. Учасників спартакіади привітав ректор університету д.т.н., професор Кюрчев Володимир Миколайович та побажав командам доброго здоров’я, а найсильнішим – перемоги.

Серед професорсько-викладацького складу та співробітників ТДАТУ змагалося 6 збірних команд: механіко-технологічний факультет, енергетичний факультет, факультет економіки та бізнесу, факультет інженерії та комп’ютерних технологій, факультет агротехнологій та екології і команда “Управління” ТДАТУ

В перший день учасники змагалися з 3 видів спорту: комбінована естафета, баскетбол, дартс. Естафета проходила по дистанції, старт і фініш якої знаходились на одному місці, та складалась з п’яти етапів: біг з баскетбольними м’ячами, біг зі стрільбою із пневматичного пістолета, біг зі скакалкою, біг парно у гімнастичному обручі.

В складі команди механіко-технологічного факультету приймали участь працівники кафедри ТСТТ: В.о. зав. кафедрою к.т.н., доц. Болтянський Б.В., к.т.н., доц. Болтянська Н.І., асистент Дем’яненко Д.В. та технік Комар А.С.

Перші результати спартакіади:

1-3-768x293

Після трьох конкурсів команда механіко-технологічного факультету посіла третю сходинку разом з командою управління ТДАТУ.

Бажаємо нашій команді перемоги у наступних видах змагань!