23 вересня 2016р. в м. Запоріжжя на території військової частини в/ч А 1978 відбувся обласний військово-спортивний конкурс «Призовник – 2016».

Завданням конкурсу є формування у молоді високої патріотичної свідомості, національної гідності, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку щодо захисту національних інтересів України.

В програмі конкурсу: конкурс строю та пісні, неповне збирання-розбирання на час АКС-74, нормативи в засобах захисту, надання першої медичної допомоги в умовах «бойових дій», стрільба в електронному тирі, підтягування на перекладині у бронежилеті, спеціалізований крос, військово-прикладна естафета.

Участь у конкурсі прийняла і збірна ТДАТУ під керівництвом старшого викладача кафедри ТСТТ Дерези С.В. До складу команди ввійшли наступні студенти: Кліпілін Р.В. (41ПМ);  Головченко Д.В. (12МБ ЕН); Тупозлєєв Р.Г. (12МБ АІ); Джаврієв А.К. (31КН); Мовчан А.В. (12САІ); Аметов У.Ф. (53АІ); Антоненко О.В. (21СМП); Сапунов О.А. (31ПМ); Деревянкін В.В. (31КН) і Чугунов С.С. (11СПТ).

Відмінно команда університету проявила себе на змаганнях зі стрільби. Усі члени команди влучно без єдиного промаху відстрілялись в електронному тирі і команда зайняла 1-е місце в цьому виді змагань.

Добре команда виконала підтягування на перекладині у бронежилеті масою 12 кілограм. Представник нашої команди Кліпілін Роман переміг в особистому заліку підтягнувшись 18 раз!

Не було рівних представникам команди ТДАТУ Головченко Денису і Чугунов Сергію при виконанні нормативів у засобах захисту.

Швидко та правильно Кліпілін Роман та Аметов Усеїн здійснили розбирання та збирання на час автомату АКС-74.

З повною віддачею кожен учасник команди проявив себе на своєму етапі військово-прикладної естафети, до якої входили: переміщення в окопі, збір та перенесення боєприпасів, метання гранати в ціль, біг та стрільба у зоні «хімічної атаки», переміщення по канату, евакуація потерпілого, укомплектування речового мішку. Лише два промахи з пейнтбольного маркера  не дозволили команді зайняти перше місце у цьому виді змагань.

В сумарному заліку команда ТДАТУ (капітан Головченко Д.В. 12МБ ЕН) зайняла заслужене 1-е місце з 12 збірних команд вищих навчальних закладів Запорізької області.

dscn9103 dscn9111 dscn9182 dscn9217 dscn9241 dscn9284 dscn9315 dscn9316 dscn9410 dscn9436 dscn9447