vitajemo-z-dnem-pracivnykiv-osvity-ukrajiny-2022-1

У найпрекраснішу пору року, коли шелестить падолистом осінь, у лузі снує мереживо бабиного літа, а над землею пломеніють різнобарвні квіти, приходить свято – День працівників освіти, День Педагога, Вихователя, Людини, що засіває в юних душах велику любов до України, її народу і землі.

Щороку в першу неділю жовтня наша країна відзначає День працівника освіти. Це свято усіх, хто глибоко шанує працю педагога, вихователя, наставника підростаючого покоління. Ваша робота – це не просто праця, це справжнє покликання, до якого потрібно підходити тільки з відкритим серцем і всією добротою душі. Наша глибока повага Вам, дорогі колеги, за високий професіоналізм, невтомний творчий пошук і прагнення виростити яскраві особистості, справжніх патріотів України.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, життєвої сили, невичерпної енергії та натхнення для досягнення нових успіхів у професійній діяльності, мудрості та терпіння! Нехай над Вами завжди сяє зірка людської вдячності всіх тих, кого Ви вивели в самостійне життя і кому дали найважливіше, найнеобхідніше та найвагоміше – знання. Невичерпної наснаги й оптимізму у помислах і справах, добробуту, життєдайної сили та безхмарних, мирних, світлих днів під мирним небом України!

З повагою колектив кафедри експлуатації та технічного сервісу машин