Шановні українці, колеги та студенти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного!
Колектив кафедри технічного сервісу та систем в АПК вітає Вас з Днем Соборності України!

ТСС АПК Вітаємо з Днем Соборності України 2021-2

ТСС АПК Вітаємо з Днем Соборності України 2021Для українців єдність, свобода і незалежність ніколи не були просто словами. Основа державності, якої споконвіку намагалися позбавити цю прекрасну частину земель всі її так звані сусіди, прикриваючись «високими» інтересами, час від часу набувала цілком ясні обриси. Так сталося і на початку 1918-го. У цей січневий місяць у запалі революційних змін була створена Українська Народна Республіка.

На територіях, які входили до складу Австро-Угорської імперії, була утворена ЗУНР – Західноукраїнська Народна Республіка. Вже до кінця року, в грудні 1918-го у Фастові було підписано своєрідний поєднувальний договір. Цей договір увійшов в нашу сучасну історію як «Акт злуки» і 22-го січня 1919-го року він був публічно оприлюднений у Києві на Софійській площі.

Акт злуки тоді так і залишився лише декларацією, але народ ніколи не втрачав надію, адже народ, який втратив надію просто зникає.

16 липня 1990 року Український парламент прийняв Декларацію про державний суверенітет. Для підтвердження та остаточного закріплення прийнятого рішення 24 серпня 1991 року Верховною Радою України приймається Акт про незалежність.

Сьогодні Україна – суверенна, демократична держава. Мелітопольщина робить свій вагомий внесок у її розбудову і, відзначаючи День Соборності України, маємо пам’ятати, що лише спільними зусиллями досягнемо омріяної мети – побудови могутньої Української держави. Без єдності немає незалежності. Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків.

Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, добробуту, миру і злагоди, сил і натхнення для нових звершень в ім’я України!

З повагою та найкращими побажаннями, колектив кафедри технічного сервісу та систем в АПК