Шановні винахідники і раціоналізатори Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного!
Колектив кафедри технічного сервісу та систем в АПК щиро вітає Вас зі святом!

vitajemo-z-dnem-vynahidnyka-i-racionalizatora

Відповідно до Указу Президента № 443/94 від 16 серпня 1994 року в Україні щорічно, в третю суботу вересня відзначають День винахідника і раціоналізатора.

Сам же День винахідника і раціоналізатора святкується вже більше півстоліття. Зазвичай в цей день нагороджували та преміювали людей які щось винайшли або вдосконалили та раціоналізували вже існуючі розробки. Важко навіть уявити, яким би було життя людства без таких винаходів як: електрика, радіо, телевізор, комп’ютер, телефон тощо. Людство повинне бути вдячне винахідникам за створені ними твори, які зробили життя комфортніше і цікавіше.

Від імені колективу кафедри ТСС АПК щиро вітаємо всіх винахідників і раціоналізаторів ТДАТУ з цим святом!

Бажаємо міцного здоров’я, щастя, благополуччя та подальших успіхів у технічній та інтелектуальній діяльності для економічного зростання України.

Хто винайшов верстат, придумав шпатель,

Хто зробив так, що літак літає?

За працю корисну твою спасибі, наш винахідник,

Тебе ми з святом професійним сьогодні вітаємо.

До зручностей життя ти доклав руку,

Нехай ще довго б’ється серце добре в грудях,

І будь здоровий та завжди дружи з наукою,

Будь хоч на крок завжди прогресу попереду.

Колектив кафедри технічного сервісу та систем в АПК