28 серпня 2025 року відбулося чергове засідання кафедри експлуатації та технічного сервісу машин.
На початку засідання завідувач кафедри, професор Олександр СКЛЯР, привітав колектив з прийдешнім новим навчальним роком, побажав плідної праці, натхнення та нових здобутків у професійній і науковій діяльності.
У ході роботи було розглянуто низку важливих організаційних питань, що стосуються діяльності кафедри в новому навчальному році.
Професор Олександр СКЛЯР акцентував увагу на питаннях організації освітнього процесу, оновлення навчально-методичних матеріалів на Освітньому порталі та ведення електронного журналу викладачами.
Окремо обговорювалися результати рейтингової оцінки діяльності викладачів за попередній навчальний рік, робота з кураторськими групами та продовження профорієнтаційної діяльності у вересні.
Важливим пунктом порядку денного було заслуховування звітів аспірантів кафедри щодо виконання індивідуальних планів навчання. За результатами обговорення всі аспіранти отримали позитивні оцінки, а також рекомендації щодо продовження навчання на старших курсах.





