Loading Події

« Усі Події

• This Подія has passed.

Видання збірника наукових праць магістрантів та студентів 2019-2020 н.р.

16.01.2020 @ 08:00 - 20.01.2020 @ 17:00

Для публікації прийматимуться тільки наукові і науково-технічні матеріали на українській мові за результатами досліджень в галузі механізації сільського господарства, харчових виробництв, переробки та зберігання сільськогосподарської продукції, енергетики та автоматизації процесів агропромислових та харчових виробництв.

Об’єм тез 2 сторінки комп’ютерного тексту формату А4 з полями: справа – 2,0 см, ліворуч – 3,0 см, згори – 2,5 см, знизу – 2,5 см. Сторінки не нумерувати.

Матеріал має бути підготовлений на комп’ютері в редакторові Microsoft Word. Шрифт Times New Roman, міжрядковий інтервал – одинарний, абзацний відступ – 1,5 см, шрифт – 14 пунктів. Без розставляння перенесень.

Текст доповіді повинен відповідати такій структурі:

• назву доповіді друкують через один інтервал напівжирними великими буквами по центру сторінки шрифтом в 14 пунктів;
  • через інтервал друкують прізвища і ініціали авторів з вказівкою вченого ступеня і звання, для студентів – група, нижче через інтервал – повна назва організації (курсивом);
  • потім, через 1 інтервал друкують напівжирним анотацію; вирівнювання тексту по ширині;
  • основний текст доповіді друкують через 1 інтервал з вирівнювання тексту по ширині. У тексті треба вказати постановку проблеми, мету статті (завдання), у кінці доповіді – висновки і список літератури (за останнім ГОСТом), не виділяючи за текстом ці елементи.

Рисунки виконуються тільки чорно-білими, діаграми – в градаціях чорного (кольорові не допускаються). Рисунки повинні мати форматування “в тексті” і бути згрупованими.

Формули набираються у вбудованому редакторові Microsoft Equation. Стиль формул – кусив, розмір -14.

Оплата вартості публікації 15 грн.

Матеріали подаються тільки в електронному вигляді до 20.01.2020 за адресою ophv@tsatu.edu.ua або ауд. 8.304 (комп’ютерний клас), тел.: 42-13-06.

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ

Початок: