Диплом конкурса “Винахід Року 2020”

Науково-педагогічні працівники кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика активно поєднують викладацьку роботу із науковою діяльністю.  Завдяки плідній співпраці викладачів кафедри та студентів спеціальності 133 “Галузеве машинобудування” за освітньо-професійною програмою “Обладнання переробних і харчових виробництв”, вже стала традиційною участь у конкурсі “Винахід року”. Не став виключенням і 2019-2020 навчальний рік. Конкурс «Винахід року 2020» проводився Державним підприємством «Український […]

1
Попередній розгляд дисертаційної роботи О. О. Ковальова на розширеному засіданні кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика та науково-технічної ради НДІ МЗПУ

02.07.2020 в аудиторії 8.310 відбулося розширене засідання кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф. Ю. Ялпачика та науково-технічної ради НДІ МЗПУ.

Снимок
Електронні посібники для вивчення дисципліни “Альтернативні джерела енергії”

Важливою умовою успішного навчання є інтерес студента до досліджуваного предмета, ходу навчання та його результату. Інтерес до предмета, пов’язаний з безліччю факторів, а саме змістом предмета, організацією освітнього процесу, системою оцінювання знань, особистими якостями викладача, мотиваціями студентів, атмосферою в колективі.

изображение_viber_2020-06-23_15-30-19
Випускники першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 133 “Галузеве машинобудування” успішно склали комплексний державний кваліфікаційний екзамен

З 22 по 24 червня 2020 року на кафедрі «Обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика» у здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» за освітньо-професійною програмою «Обладнання переробних і харчових виробництв» відбувся державний кваліфікаційний екзамен.

Снимок
Електронні посібники для вивчення дисципліни “Монтаж, експлуатація та ремонт обладнання”

Згідно з європейськими стандартами кредитно-модульної системи освіти самостійна робота поступово перетворюється на провідну форму організації освітнього процесу. Її роль у закладах вищої освіти настільки зросла, що її доводиться спеціально планувати, створювати для неї спеціальні форми, методи та засоби навчання.

Снимок
Електронні посібники для вивчення дисциплін “Технологічне обладнання галузі” та “Технологічне обладнання переробних і харчових виробництв”.

Навчання – це організована, двостороння діяльність, спрямована на максимальне засвоєння та усвідомлення навчального матеріалу і подальшого застосування отриманих знань, умінь та навичок на практиці.