20210405_122258
Відкрита лекція з дисципліни «Процеси і апарати» к.т.н., доц. Тарасенко В.Г.

6 квітня 2021 р. було проведене відкрите лекційне заняття за темою: «Осадження в полі відцентрових сил» з навчальної дисципліни «Процеси і апарати» доцентом кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика, к.т.н. Тарасенко В.Г.

изображение viberорор (2)
Зведена кураторська година на тему інформаційно-технологічних новацій в сфері сільськогосподарського виробництва

Формування професійних навичок здобувачів вищої освіти практично неможливо без їх обізнаності в сфері сучасних новацій, використання яких дозволяє автоматизувати та роботизувати здійснення та контроль технологічних операцій в сфері сільськогосподарського виробництва.

4
Публічний захист звіту зі стажування викладачів кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика на виробництві

Відповідно до наказу по ТДАТУ від 18 лютого 2021 року № 261–ПІК з 25 лютого по 25 березня 2021 року завідувач кафедри професор САМОЙЧУК Кирило Олегович та доцент кафедри ПЕТРИЧЕНКО Сергій Володимирович пройшли стажування без відриву від виробництва на провідному підприємстві регіону з галузевого машинобудування ТОВ “Дослідно-механічний завод МІЛЄСТА-УКРАЇНА”.

нгнгн
Виховання прагнення здобувачів вищої освіти до нових наукових здобутків

Виховання почуття причетності здобувачів вищої освіти до значних подій або великих звершень, зокрема видатних відкриттів, що були зроблені українцями, ґрунтується на обізнаності студентства з приводу досягнень відомих світові науковців українського походження.

обложка
Праці ТДАТУ Випуск 21, том 1

Шановні колеги! Інформуємо вас про вихід збірника Праці ТДАТУ Вип. 21, т. 1 Дякуємо всім за плідну співпрацю!

Масл 3
Участь кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика у міському святкуванні Масниці

Масниця – це унікальне свято, яке поєднує давньослов’янську та християнську традиції. З одного боку, повсюди влаштовуються масові гуляння у стилі язичницьких обрядових дійств на честь пробудження природи та зустрічі весни.

ТОХМГ
Вітаємо авторів з виходом з друку навчального посібника

Спеціально для здобувачів вищої освіти спеціальності «Галузеве машинобудування» й «Харчові технології», учнів (слухачів) професійно–технічних навчальних закладів, які здійснюють підготовку кваліфікованих робітників за професіями: тістороб, машиніст тістообробних машин, пекар та інших працівників хлібопекарської і макаронної галузі

Снимок
Запрошуємо на святкування Масляної. Зустрічайте весну з нами!

Будем Масляну стрічати, Будуть танці, будуть співи Та й млинці усім на диво. Ой, яке ж то гарне свято З ним дозвольте привітати!​​​​​​​ З давніх-давен одним з найвеселіших свят в Україні була Масниця. За повір’ям, ідея цього торжества полягає в пробудженні природи, весни і проводах холодної зими.

Снимок
Вийшов з друку збірник наукових праць магістрантів та студентів

До уваги викладачів та студентів університету. Кафедра обладнання  переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика інформує про те, що вийшов з друку Збірник наукових праць магістрантів та студентів 2021 р. Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. Кирило САМОЙЧУК Завідувач кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика

Снимок
ЗДОБУВАЧ ВИЩОЇ ОСВІТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ “ГАЛУЗЕВЕ МАШИНОБУДУВАННЯ” ВИБОРОВ СТИПЕНДІЮ МІСЬКОГО ГОЛОВИ МЕЛІТОПОЛЯ

Згідно до програми “Реалізація заходів молодіжної політики та підтримки обдарованої молоді”, спрямованої на заохочення та підтримку обдарованої молоді 4 березня 2021 р на засіданні виконавчого комітету Мелітопольської міської ради відбулось урочисте вручення іменних сертифікатів переможцям конкурсу, які протягом поточного семестру будуть отримувати додатково до основної іменну стипендію міського голови Мелітополя.