кафедра ОПХВ
Запрошуємо взяти участь у роботі ІІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Новації в технології та обладнанні готельно-ресторанних, харчових і переробних виробництв»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Новації в технології та обладнанні готельно-ресторанних, харчових і переробних виробництв»

З Днем народження МТФ
Вітаємо з Днем народження механіко-технологічний факультет!

Колектив кафедри «Обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика» та студенти спеціальності 133 «Галузеве машинобудування»  вітають з 89-ою річницею Механіко-технологічний факультет!

Снимок 2
Викладачі кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика продовжують підвищувати свої професійні навички

Викладачі кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика к.т.н., доцент Паляничка Н.О. та к.т.н., доцент Верхоланцева В.О. успішно закінчили дистанційний курс обсягом 0,5 кредитів ЄКТС «Цифрові інструменти для створення освітнього контенту»

Сайт кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика серед лідерів

Кожного кварталу центром інформаційних технологій ТДАТУ проводиться моніторинг сайтів кафедр університету за показниками: присутність (PRESENCE), видимість, прозорість (VISIBILITY), відкритість (OPENNESS) та науковість (or SCHOLAR).

изображение_viber_2021-10-04_10-58-57-566
Кафедра ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика на «Дні відкритих дверей» ТДАТУ

В першу суботу жовтня в ТДАТУ відбувся перший в цьому навчальному році «День відкритих дверей». Традиційно кафедра ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика приймала в цьому заході активну участь: демонструвалось обладнання, задіяне в проведенні лабораторних робіт під час навчання на спеціальності «Галузеве машинобудування».

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ 2021

Щорічно першу неділю осіннього місяця жовтня, ми маємо гарну можливість привітати з професійним святом усіх працівників освіти. 11 ГМ група факультету МТ відвідала святковий концерт з находи святкування «ДНЯ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ».

img_1522
Колектив кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика вітає Надію Олександрівну з заслуженою нагородою!

Доцент кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика Надія Паляничка нагороджена грамотою  Мелітопольської міської ради Запорізької області: