Кафедра ОПХВ відзначилася на IV Міжнародній науково-практичній конференції молодих учених, що відбулася з 05 по 29 лютого 2024 року. Заходження представляло собою значну платформу для обміну ідеями та дискусій навколо останніх досягнень у сфері обладнання переробних та харчових виробництв.

Команда від кафедри демонструвала свої дослідження та наукові здобутки в галузі розробки та вдосконалення обладнання для переробних та харчових виробництв, включаючи нові технології у виробництві, оптимізацію процесів та підвищення ефективності виробництва. Учасники презентували результати своїх досліджень у формі наукових доповідей та статей.
Нашою кафедрою були розглянуті такі теми як:
1) Аналіз перспективних способів утилізації сміття та відходів в умовах Півдня України
2) Аналіз відповідності вимог до якості продуктів в Україні та ЄС
3) Екологічні наслідки від підриву дамби Каховської ГЕС
4) Інноваційні методи виготовлення бетону та альтернативні підходи до його виробництва
5) Критерії оцінки технологічної ефективності процесу лущення круп’яної сировини
6) Проблематика та можливі рішення для утилізації сміття та відходів в умовах Півдня України
7) Прогресивні методи викладання для підвищення якості знань
8) Сучасні методи відновлення деталей обладнання переробних підприємств
Участь у IV Міжнародній науково-практичній конференції молодих учених дозволила всім учасникам здобути нові знання та навички, які сприятимуть підвищенню якості освіти в Україні. Професійні дискусії, обмін ідеями та презентації допомогли розширити розуміння сучасних тенденцій у світі науки та технологій. Ці нові знання та навички в сфері обладнання переробних та харчових виробництв допоможуть удосконалити програми навчання та підготовку студентів, щоб вони були готові до викликів сучасного ринку праці. Такий обмін досвідом сприятиме підвищенню компетентності молодих науковців та покращенню якості освіти в цілому.

Завідувач каф. ОПХВ
ім. проф. Ф.Ю. Ялпачика Кирило САМОЙЧУК