Кафедра приділяє багато уваги залученню студентів до наукових досліджень. Всі викладачі кафедри керують науковою роботою студентів, готують їх до участі в олімпіадах.

Наукові гуртки 2017

Наукові гуртки 2016

Наукові гуртки 2015

Наукові гуртки 2014

Працюють 8-10 наукових гурків, у яких задіяно 30-40 студентів і усі магістранти. В них студенти обмінюються інформацією щодо особливостей процесів та обладнання харчових виробництв в Україні та світі, готують до публікації наукові статті та наукові роботи для отримання патентів.

За результатами досліджень на конференціях представляється 25-30 доповідей, у тому числі на всеукраїському рівні 10-15 доповідей.

Гуртки 2018-2019

 

     Студенти отримують 5-8 патентів та авторських свідоцтв,

Вже стало традицією те, що кожного року наші студенти виборюють призові місця на регіональних і Всеукраїнських олімпіадах з дисциплін кафедри, отримують дипломи та грамоти за кращі доповіді на студентських наукових конференціях різного рівня (від внутрішніх до міжнародних) і Всеукраїнському конкурсі дипломних проектів і робіт.

 

    Щорічно викладачі кафедри зі студентами друкують більше 100 наукових праць у наукових збірниках та журналах Донецька, Кам’янець-Подільского, Одеси, Миколаїва, Херсону та інш.

231