В межах заходів, запланованих для проведення у здобувачів вищої освіти 2с та 4ГМ курсу спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» освітньої програми «Галузеве машинобудування» була проведена кураторська година.
Серед тем, які були заплановані для розгляду зі здобувачами вищої освіти було обговорення результатів ПМК 1. Завідувач кафедри д.т.н., професор Кирило Самойчук зауважив на необхідності дотримання норм академічної доброчесності як під час складання ПМК та сесії, так і під час написання кваліфікаційної роботи. В рамках формування освітньої траєкторії студентів, які навчаються за ОП «Галузеве машинобудування» було проведене обговорення Проекту освітньої програми, сформульовані пропозиції щодо її покращення. Наступною темою обговорення була структура, терміни та особливості написання кваліфікаційної роботи для підтвердження компетенцій, здобутих під час навчання. Колектив кафедри бажає студентам успіхів у виборі актуальної та цікавої теми досліджень, складанні сесії у весняному семестрі та натхнення при написанні та захисті кваліфікаційної роботи!

Завідувач каф. ОПХВ
ім. проф. Ф.Ю. Ялпачика Кирило САМОЙЧУК