З 14 по 16 березня 2016 року на базі кафедри фізичного виховання і спорту Таврійського державного агротехнологічного університету відбулися змагання з гирьового спорту серед студентів аграрних ВНЗ І-ІV рівнів акредитації. У змаганнях взяли участь понад 100 найсильніших спортсменів України!

У запеклій боротьбі збірна команда ТДАТУ посіла І місце, випередивши збірні команди Уманського національного університету садівництва (УНУС) та Харківського національного аграрного університету ім. Докучаєва (ХНАУ).

У складі збірної ТДАТУ з гирьового спорту відмінно виступили наступні студенти:

• Гончаров Віктор (11 МБ) – І місце (вагова категорія – до 65 кг);
  • Кудіков Денис (42 ПМ) – І місце (вагова категорія – до 70 кг);
  • Тіпенко Артем (21 МБЕН) – І місце (вагова категорія – до 75 кг);
  • Маранді Павло (24 СПМ) – І місце (вагова категорія – +90 кг);
  • Олійник Валентин (24 СПМ) – ІІ місце (вагова категорія – до 80 кг);
  • Конюхов Роман (21 МБМГ) – ІІІ місце (вагова категорія – до 90 кг).

Всі чемпіони та призери змагань були нагороджені грамотами і медалями, а команда-переможець отримала Кубок.

Спортсменів підготував до змагань викладач кафедри фізичного виховання і спорту, заслужений тренер України, майстер спорту міжнародного класу Кубрак Сергій Іванович.

Куратором 24 СПМ є к.т.н., доц. кафедри ТСТТ – Болтянська Н.І.

Щиро вітаємо наших гировиків з перемогою та бажаємо підкорення нових спортивних вершин!