kafedra-tss-apk-na-festyvali-osvitnih-innovacij-osvitnij-hajp-2019-1

8 червня 2019 року в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбувся півфінал Всеукраїнського освітнього гейміфікованого проекту для підлітків 7 – 11 класів малих міст України «Відкривай Україну»,  завдання якого полягали у реалізації соціальних, культурних та підприємницьких проектів у школі та місті. До міста Мелітополя прибули учасники 27 команд Запорізької області для того, щоб вибороти титул фіналістів.

Паралельно із півфіналом проекту відбувся фестиваль освітніх інновацій «Освітній хайп». У рамках фесту проводились панельні дискусії, «Світове кафе» та ярмарок громадських ініціатив.

Активну участь в підготовці і проведенні цього заходу прийняли і співробітники кафедри ТСС АПК