Студентське життя – це не тільки навчальні пари, заліки та іспити. Це найяскравіша і незабутня пора в житті кожного студента! Роки навчання в ТДАТУ проходять в круговороті різноманітних подій – тут кипить життя творчих колективів, панує дух спортивних перемог і азарту наукових змагань.

Двері численних студентських об’єднань завжди відкриті для найактивніших і амбітних. Докласти свої сили і реалізувати власні проекти з командою однодумців можна як волонтер, у профспілці студентів, студентському науковому товаристві або реалізувати себе в спорті, творчості.

Особливо приємно, що такі ініціативи студентів ще заохочується владою міста. Так стипендія Мелітопольського міського голови призначається обдарованій молоді міста від 14 до 35 років за високі результати в навчанні, фізичній культурі і спорті, творчі досягнення в науково-дослідній, громадській, волонтерській діяльності.

У Мелітополі визначилися зі стипендіатами міського голови на перше півріччя нового навчального року. На розгляд комісії було надано 20 клопотань, повідомляють в мерії. Перед експертною комісією стояло непросте завдання, вибрати найбільш гідних. На цей раз грошове заохочення від мера отримають 15 активних, перспективних і небайдужих до майбутнього міста молодих людей.

У номінації «Спорт вищих досягнень» в гирьовому виді спорту відзначився студент ТДАТУ – Володимир Семененко 32АІ групи (куратор доц. Паніна В.В.).

Вітаємо Володимира та бажаємо нових перемог!

Доцент кафедри ТСС АПК  Паніна В.В.