Актуальність проблеми формування професіоналізму діяльності та особистості викладачів закладів вищої освіти пов’язана з високим рівнем вимог, що висуваються суспільством і професійним співтовариством до педагогічної діяльності. Це викликає необхідність постійного вдосконалення особистісних характеристик, підвищення наявних і придбання нових знань, орієнтації кожного на особистісний ріст і професійну майстерність. Задоволення цих та інших вимог може здійснюватися за умови включення викладачів в різні системи післявузівської освіти. І тут пріоритетною стає ідея безперервної освіти.

Система підвищення кваліфікації викладачів ЗВО розглядається як складова частина системи безперервної освіти, яка повинна відповідати тим змінам, які відбуваються в науці, техніці і технологіях. За багатьма об’єктивними і суб’єктивними причинами сучасний педагог просто немислимий без інноваційної, дослідницької діяльності, роботи по саморозвитку та самовдосконалення.

Науково-педагогічні працівники кафедри приділяють багато уваги саморозвитку та підвищенню кваліфікації. Так 27.09.2021 року викладачі розпочали відвідування занять з підвищення кваліфікації для науково-педагогічних працівників університету на базі НУБіП за програмою «Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності».

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська