Невід’ємною частиною професійної діяльності викладача ЗВО є наукова робота, що характеризується вивченням наукових проблем, узагальненням результатів дослідження в статтях, дисертаціях, монографіях, навчально-методичних посібниках тощо. Таким чином, науково-педагогічна діяльність викладача органічно поєднує в собі постійний науковий пошук, методичне вдосконалення та мистецтво викладання. Важливим структурним компонентом професійної компетенції науково-педагогічного працівника є наукова компетентність. Сутність наукової компетентності визначається як сформований у викладача рівень теоретико-методологічних і фахових знань із педагогічної науки, практичних умінь і навичок організації науково-дослідницької діяльності. Це наявність особливого наукового мислення, здатність до вивчення матеріалів наукових досліджень і трансформації основних теоретичних положень у зміст навчальних дисциплін. Високий рівень наукової компетенції викладача формується впродовж років. Науково-педагогічні працівники кафедри ТСС АПК регулярно беруть участь в роботі наукових конференцій, де представляють свої наукові здобутки.

30.09.2021 року співробітники кафедри ТСС АПК проф. Скляр О.Г., проф. Журавель Д.П., доц., Болтянська Н.І., доц. Скляр Р.В., доц.  Болтянський Б.В.,  ст. викл.  Дереза С.В., ас. Григоренко С.М. та інж. Комар А.С,  взяли участь з доповідями у I Міжнародній науково-практичній конференції OSHAgro – 2021, яка проходила на базі кафедри охорони праці та біотехнічних систем у тваринництві механіко-технологічного факультету НУБіП України

Організаторами конференції виступили Національний університет біоресурсів і природокористування України, Науково-виробничий журнал «Охорона праці», Державна служба України з питань праці, Європейське співтовариство з охорони праці. В роботі конференції взяли участь співробітники науково-дослідних установ, вищих навчальних закладів, здобувачі наукових ступенів, докторанти, аспіранти, магістранти та студенти, спеціалісти з охорони праці підприємств.

В ході конференції робота була організована за такими напрямами:

Загальні питання законодавчих вимог з безпеки праці та охорони здоров’я працівників.

Загальні питання керування професійними ризиками в системах управління безпеки праці та здоров’я працівників.

Практичні аспекти керування професійними ризиками на підприємствах.

Управління охороною здоров’я працівників.

Майстер-клас. Основні положення керування ризиками небезпек та можливостей в системах управління охорони здоров’я та безпеки праці робітників (згідно вимог 45001:2018 та положень ISO 31000:2018, IEC 31010:2019 та інших).

За результатами роботи конференції буде сформований та виданий збірник матеріалів науково-практичної конференціїВсім доповідачам будуть видані сертифікати учасників.

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська