Профорієнтаційна робота серед школярів – це не лише важливий етап у їхньому особистісному розвитку, але й ключовий крок у побудові успішної майбутньої кар’єри. Світ швидко змінюється, і з ним змінюються вимоги до ринку праці. Тому важливо, щоб молодь з ранніх років знайомилася з різноманітністю професій та мала можливість обирати той шлях, який відповідає її здібностям, інтересам та цінностям.

Співробітники кафедри експлуатації та технічного сервісу машин завжди відносяться з відповідальністю до цієї роботи та знаходять можливість донести інформацію про переваги навчання в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного широкому загалу. Так, 16 квітня 2024 року на платформі ZOOM відбулася зустріч з учнями 11-х класів Волноваського району Донецької області, їхніми батьками та класними керівниками.

Іван ЧИЖИКОВ, голова приймальної комісії, презентував Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного: факультети і спеціальності, умови навчання, закордонні практики, перспективи працевлаштування тощо. Детально довів інформацію про умови вступу до Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного у 2024 році. Багато запитань у майбутніх абітурієнтів виникало з приводу реєстрації на ЗНО, переліку документів, які необхідно завантажувати під час реєстрації, а також багато запитань з приводу вступу для осіб з ТОТ. На всі запитання були надані вичерпні відповіді.

Правильно організована профорієнтація допомагає школярам зробити обґрунтований вибір щодо своєї майбутньої кар’єри і підготувати їх до викликів сучасного світу. Тому важливо, спільно працювати над створенням ефективної системи профорієнтаційної підтримки для молоді. Це інвестиція у майбутнє кожного школяра і в цілому – у майбутнє нашого суспільства.

Ст. викл. кафедри ЕТСМ Андрій БОНДАР