pohlyblennja-naukovo-doslidnoji-ta-osvitjanskoji-spivpraciОдним з основних напрямів діяльності кафедри експлуатації та технічного сервісу машин є розвиток співпраці із закладами освіти, державними та науковими установами як на теренах України, так і за кордоном. Співпраця з вітчизняними партнерами спрямована, перш за все, на професійну підготовку здобувачів вищої освіти та постійне підвищення кваліфікації професорсько-викладацького складу на рівні сучасних стандартів та вимог.

Кафедра ЕТСМ прагне розширювати плідні наукові зв’язки, здійснювати обмін фахівцями, теоретичним і методичним досвідом, започатковувати спільні дослідницькі проєкти та заходи з українськими партнерами, з якими укладено договори про співпрацю.

Так, у березні цього року було укладено Угоду між Львівським національним університетом природокористування (ЛНУП, м. Дубляни) та Таврійським державним агротехнологічним університетом імені Дмитра Моторного (ТДАТУ, м. Запоріжжя) з метою проведення загальних наукових досліджень, впровадження нових методів навчання, підвищення якості освітнього процесу, поглиблення зв’язків у галузі культури, зміцнення господарської, наукової і культурно-освітньої співпраці між нашими закладами вищої освіти відповідно до міжнародного стандарту якості освітніх послуг і положень «Болонського процесу».

Для реалізації вищезазначеної Угоди була укладена додаткова угода про співпрацю між кафедрою агроінженерії та технічного сервісу ім. проф. О.Д. Семковича факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій ЛНУП і кафедрою експлуатації та технічного сервісу машин механіко-технологічного факультету ТДАТУ, згідно якої взаємна науково-дослідна співпраця поширюється на тематику в області наукових досліджень кафедр. Сторони також домовилися, що у рамках здійснення співпраці обидві кафедри обмінюватимуться аспірантами і науково-педагогічними співробітниками. Метою обміну буде координування наукових досліджень та удосконалення освітнього процесу.

В.о. завідувача кафедри ЕТСМпрофесор Олександр СКЛЯР

Доцент кафедри ЕТСМ Борис БОЛТЯНСЬКИЙ