7 травня 2018 року на кафедрі ТСТТ відбулась планова олімпіада, організована та проведена доцентом, к.т.н. Н.І. Болтянською Тема заходу для майбутніх бакалаврів зі спеціальності  208 «Агроінженерія» звучала так: «Доїння корів і первинна обробка молока». В олімпіаді приймали участь студенти механіко-технологічного факультету 11-15 САІ груп у кількості 21 чоловік. Після завершення трьохетапної перевірки знань присутніх було визначено студентів, що зайняли перше, друге та третє місця. Всі учасники були нагороджені додатковими балами по дисципліні «Механізовані технології в виробництві с.-г. продукції».

Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням: Олімпіада кафедри ТСТТ для 11-15 САІ груп МТФ на тему: «Доїння корів і первинна обробка молока»

IMG_20180507_080739