profesor-milko-d-o-pryjnjav-uchast-v-19-mnk-v-m-elhava-latvija20-22 травня 2020 р. в м. Елгава (Латвія) в режимі онлайн проводилась XIX Міжнародна наукова конференція «ENGINEERING FOR RURAL DEVELOPMENT» . В ній прийняли участь докторанти, викладачі, дослідники, студенти, аспіранти, практики та люди зацікавлені у тенденціях розвитку сучасної науки.

Тематика конференції охоплювала VІІІ розділів. За результатами роботи конференції було видано збірник матеріалів конференції. Професор кафедри технічного сервісу та систем в АПК д.т.н. Дмитро Олександрович Мілько прийняв участь в роботі секції Всі подібні інженерно-технологічні дослідження з доповіддю «The results of experimental studies of the process of preparation of feed mixtures with their moistening» та отримав сертифікат учасника.

profesor-milko-d-o-pryjnjav-uchast-v-19-mnk-v-m-elhava-latvija-1