Окрім проведення планових профорієнтаційних заходів, колектив кафедри «Технічний сервіс та системи в АПК» механіко-технологічного факультету працює у цьому напрямку з поглядом в майбутнє, тобто виховуючи майбутніх студентів Таврійського державного агротехнологічного університету. В династії В’юник (асистент В’юник Ольга Володимирівназав. лабораторіями В’юник Володимир Васильович) нащадкам з дитинства намагаються привити бажання до навчання та пізнання всього незвіданого. Після такого виховання підростаюче покоління обов’язково прийме вірне рішення у виборі майбутньої професії, обравши для навчання одну з низки спеціальностей, яким навчають у Таврійському державному агротехнологічному університеті.