26 червня 2019 року наукова бібліотека Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного представила результати проведеного моніторингу публікацій науковців ТДАТУ у наукометричних базах Scopus та Web Of Science у ІІ кварталі 2019 року (детальніше….

До трійки статей Web of Science Core Collection публікації викладачів кафедри ТСС АПК не ввійшли.

В рейтинг SCOPUS під першим номером до списку потрапила стаття д.т.н., в.о. проф. Дмитра Олександровича Мілько:

1. Petryshchev, A., Milko, D., Borysov, V., Tsymbal, B., Hevko, I., Borysova, S., Semenchuk, A.(2019). Studying the physical-chemical transformations at resourcesaving reduction melting of chromenickel- containing metallurgical waste. Восточно-Европейский журнал передовых технологий = Східно-Європейський журнал передових технологій = Easternuropean journal of enterprise technologies, 2(12), 59-64. DOI: 10.15587/1729-4061.2019.160755.

В Бібліометриці української науки рейтинг цитування Google Scholar завідуючого кафедри технічного сервісу та систем в АПК д.т.н., проф. Володимира Аксентійовича Дідура займає п’яту сходинку:

5. Дідур Володимир Аксентійович h-index – 9