23 жовтня Мелітополь святкує одне з головних своїх свят – День визволення міста. Співробітники кафедри технічного сервісу та систем в АПК прийняли участь в мітингу з нагоди річниці звільнення міста Мелітополя від німецько-фашистських загарбників.

Дорогою ціною далася перемога Мелітопольському краю. Штурм оборонної лінії Вотан поблизу села Мордвинівки недарма називали малим Сталінградом – в боях за Мелітополь і Мелітопольський район загинули близько 39 тисяч воїнів. Для полонених і заарештованих фашисти створили концтабори в селах Терпіння, Спаське, Вознесенка та Костянтинівка. Постраждала і молодь – 5380 чоловік вивезли з Мелітопольського району на роботи в Німеччину

76 років тому десятки тисяч наших доблесних воїнів полягли у кривавій битві за Мелітопольщину і героїчно розчистили нашу землю від окупантів, тим самим давши нам шанс на життя. Ще рік знадобився нашим військам, щоб остаточно вигнати фашистів з України. Сьогодні ми низько схиляємо голови і дякуємо нашим визволителям за можливість мирно трудитися, розвиватися, виховувати дітей. Наша пам’ять і повагу до всіх, хто наближав перемогу в тилу і на фронтах, буде вічна, як і їх героїчний подвиг.