vykladachi-tss-apk-uchasnyky-kruhloho-stolu-v-ZNU-2019-122 жовтня 2019 року в Запорізькому національному університеті відбувся круглий стіл «Нова процедура акредитації освітніх програм: як покращуватиметься якість?» за участю Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

На заході було обговорено ряд питань:

– положення про акредитацію освітніх програм;

– методичні рекомендації для експертів з акредитації освітніх програм;

– порадник із заповнення відомостей про самооцінювання освітньої програми;

– започаткування центрів внутрішнього забезпечення якості освітніх послуг в українських ЗВО.

Присутні мали змогу більше дізнатись про процедуру акредитації освітніх програм та задати питання, які виникли в процесі роботи круглого столу заступнику голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Стукало Наталії Вадимівні.

Від Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного у заході брали участь перший проректор, професор Олександр Григорович Скляр та завідувач відділу моніторингу якості освітньої діяльності Радміла Вікторівна Скляр.