День працівників освіти – професійне свято педагогів та викладачів України, яке щорічно відзначається в першу неділю жовтня. Ідея вшанування працівників освіти (вчителів) з’явилася в багатьох країнах у XIX столітті – в основному, заходи присвячувалися видатним місцевим педагогам або визначним історичним подіям галузі. У незалежній Україні «на підтримку ініціативи працівників освіти» День вчителів установлено відзначати щорічно у першу неділю жовтня (Указ Президента України № 513/94 «Про День працівників освіти» від 11 вересня 1994 року).

День працівників освіти в Україні вважають одним з найулюбленіших професійних свят, яке відзначають не лише учні та студенти, але і працівники інших сфер. Сьогодні це свято відзначають понад 100 країн у всьому світі. У цей день вшановують заслуги педагогів, викладачів і працівників сфери освіти та їх неоціненний внесок у розвиток суспільства.

4 жовтня 2019 року День працівників освіти відзначали в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного. Студенти 12 АІ групи механіко-технологічного факультету привітали зі святом кафедру технічного сервісу та систем в АПК, свого куратора к.т.н., доц. Паніну В.В. та приєднались до урочистого зібрання в будинку культури університету.