В перший тиждень жовтня працівники освіти України відзначають своє професійне свято. 4 жовтня 2019 року з нагоди цієї події в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбувся концерт. Традиційно освітян привітав ректор, Заслужений працівник освіти, доктор технічних наук, професор Володимир Миколайович Кюрчев та заступник міського голови Мелітополя Олександр Валерійович Щербаков. Наказом ректора матеріально були відзначені кафедри, підрозділи та викладачі університету, які стали найкращими в 2018-19 навчальному році. Кафедра технічного сервісу та систем в АПК зайняла перше місце серед 28 кафедр університету в організаційній роботі, за що була відзначена грошовою премією. Почесною грамотою Запорізької обласної ради було нагороджено к.т.н., доц. Олександра Миколайовича Шокарева. Подяку Запорізької обласної державної адміністрації отримала к.т.н., доц. Радміла Вікторівна Скляр. Почесною грамотою Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного ректор нагородив к.т.н., доц. Наталію Іванівну Болтянську. За результатами підсумків щорічного рейтингу викладачів Скляр Р.В. та Болтянська Н.І. займуть заслужене місце на дошці пошани ТДАТУ.