24 квітня 2015 р. в Таврійському державному агротехнологічному університеті на кафедрі «Технічні системи технологій тваринництва» відбувся науково-практичний семінар на тему «Птахівництво – новинки галузі».

З привітальним словом виступив ректор ТДАТУ професор Кюрчев В.М. Він побажав присутнім товаровиробникам продукції перепільництва успіхів в їх нелегкій справі та добробуту їх сім’ям.

Науково-практичний семінар було присвячено дворіччю відкриття лабораторії перепелів на кафедрі «Технічні системи технологій тваринництва». За цей час через лабораторію пройшло більше 1000 голів птиці. На сьогоднішній день досягнуті високі продуктивні показники перепелів та висока збереженість молодняку.

Семінар складався з трьох частин:

• доповідь на тему «Механізовані технології утримання перепелів різних статевовікових груп» – к.т.н., доцент Скляр Р.В.
  • екскурсія в кафедральну лабораторію на 600 голів перепелів.
  • обговорення існуючих проблем та питань при утриманні та годуванні цієї птиці з присутніми товаровиробниками.

Зав. кафедри ТСТТ, к.т.н., доцент Скляр Р.В.

DSC_0310 DSC_0313 DSC_0315 DSC_0323