5 травня 2015 року на кафедрі «Технічні системи технологій тваринництва» було проведено спеціалізовану олімпіаду з дисципліни: «Проектування технологічних процесів в тваринництві». В олімпіаді прийняли участь 10 студентів 53МГ групи п’ятого курсу механіко-технологічного факультету.

Проводилась олімпіада в два етапи. Перший етап полягав у розв’язанні 30 тестових завдань. На другому етапі учасникам олімпіади було запропоновано розгадати кросворд і визначити в ньому ключове слово. За кожну правильну відповідь на першому і другому етапах учасник отримував 1 бал.

Загальна кількість балів, набраних кожним учасником олімпіади, визначалась додаванням усіх балів отриманих за кожен етап. Переможці олімпіади визначались серед учасників які набрали максимальну кількість балів.

Переможцями олімпіади стали:

• І місце – Ромашко Р.А.;
  • ІІ місце – Богослав Д.А.;
  • ІІІ місце – Авраміді І.І.

Переможці олімпіади отримали до свого загального рейтингу по дисципліні «Проектування технологічних процесів в тваринництві» відповідно 20, 15 і 10 балів. Інші учасники олімпіади отримали по 5 додаткових балів.

IMG_3802IMG_3799IMG_3800