24 травня 2023 року відбувся тренінг Accessibility and Universities – Purple Vest Mission, організований для співробітників Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного громадською некомерційною організацією Access Israel. Серед майже 90 учасників, що відвідали онлайн-захід, були і викладачі кафедри експлуатації та технічного сервісу машин.

Організатором тренінгу виступила громадська некомерційна організація Access Israel. Її основна місія – сприяння доступності та інклюзії для покращення якості життя людей з інвалідністю та людей похилого віку. Спікером на заході виступила тренер з питань освіти та академічних установ пані Карін Картон.

У контексті європейських цінностей інклюзивна освіта вимагає значної переорієнтації свідомості суспільства і, насамперед, науково-педагогічних працівників, а також здійснення викладачами своєї професійної діяльності з урахуванням принципів толерантності, поваги до індивідуальних особливостей здобувачів вищої освіти, неупередженості та недопущення дискримінації. Підтримка навчання у закладах вищої освіти здобувачів з особливими освітніми потребами існує в усіх розвинених країнах світу.

Ректор ТДАТУ, професор Сергій Кюрчев подякував організаторам тренінгу за співпрацю та виказав впевненість до подальшої співпраці (детальніше…)