На кафедрі технічного сервісу та систем в АПК 11 квітня 2019 року відбулася відкрита лекція в.о. проф. Дмитра Олександровича Мілька на тему «Інноваційно-технологічні центри» з дисципліни «Наукові комунікації». Лекція була проведена для магістрантів 1 року навчання зі спеціальності 208 – Агроінженерія. На відкритій лекції були присутні провідні фахівці кафедри, а саме: проф. Дідур В.А., проф. Журавель Д.П., доц. Скляр Р.В., доц. Смєлов А.О., доц. Шокарев О.М., доц. Паніна В.В., доц. Болтянська Н.І., доц. Болтянський Б.В., ст. викл. Бондар А.М., ст. викл. Дереза С.В., асист. В’юник О.В. В результаті обговорення викладачі визнали високу ступінь володіння матеріалом лектора. З недоліків було відмічено не достатню контрастність презентативного матеріалу поряд із надмірно насиченим поданням інформації.