Мудреці кажуть: «Царство жінки – це царство ніжності, тонкості, терпіння». І завдання чоловіка не зруйнувати його, а захистити від усіх можливих життєвих негараздів.

З нагоди Міжнародного жіночого дня чарівні співробітниці кафедри отримали від ректора університету, д.т.н., проф. В.М.Кюрчева відзнаки за високий професіоналізм, сумлінну працю, високі досягнення у професійній діяльності, вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців для аграрного сектору економіки міста Мелітополя і Запорізької області.

Володимир Миколайович, вітаючи зі святом, наголосив, що свято 8 Березня є символом усього найкращого, що є у нас в житті – сердечності, доброти, кохання, радості і тепла. «Ми схиляємось перед головним жіночим талантом – віддавати себе, свої найкращі якості близьким людям. Ви даєте нам нові сили, допомагаєте стати кращими, добрішими, впевненішими в собі. Для цього необхідний особливий жіночий такт, інтуїція, терпіння, витримка, напруження душевних сил – ті дивовижні якості, яких часто так не вистачає нам, чоловікам. Сьогодні Ви берете активну участь у всіх сферах життя, вносите неоціненний вклад у соціально-економічний розвиток нашого району і всієї країни. Серед вас є суспільні діячі і керівники підприємств та організацій, вчителі і лікарі, спортсмени, міліціонери та військові, діячі культури і службовці… Але, в першу чергу, світлий образ прекрасної половини людства завжди був символом світу, домашнього вогнища, сімейного благополуччя. Високий і святий образ Жінки-матері, охоронниці сімейного вогнища, улюбленої і вірної супутниці. Поки існує світ ми не перестаємо схилятися перед жіночим покликанням дарувати життя і наповнювати його високим змістом любові, добра і краси. У цей світлий день прийміть найщиріші вітання та побажання здійснення усіх життєвих планів, надій і мрій. Нехай кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення, приємні несподіванки і душевний комфорт. Нехай прекрасні почуття зігрівають Ваші серця, нехай Ваша доля буде щедро осіяна теплом і любов’ю, а серце зігріте увагою рідних і близьких».

Колектив кафедри приєднується до теплих слів привітань і бажає добра, любові, надійної підтримки чоловіків, розуміння і злагоди.

Колектив кафедри технічного сервісу та систем в АПК