6 квітня 2020 року свій 60-річний ювілей відзначає старший лаборант кафедри технічного сервісу та систем в АПК Микола Данилович Стойловський!

Вітаємо з 60-річним Ювілеєм Стойловского М.Д.

Шановний Микола Данилович!

Прийміть сердечні вітання та найкращі побажання з нагоди Вашого 60-річчя від колективу кафедри ТСС АПК Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного! 60-річчя це пора, коли Ви з упевненістю можете зустрічати назад бумеранг добрих справ і щирих посмішок.

Ваше нове десятиріччя, яке ви зустрічаєте сьогодні – це ніби новий світанок, це ніби тиха пристань біля берегів спокою і благодаті. Бажаємо Вам совиної мудрості і сили лева, відмінного самопочуття та безхмарного неба над головою. Нехай ще довго вистачає пороху в порохівницях, хай щедрою і доброю залишається душа, нехай митями щастя і почуттями любові близьких з кожним днем наповнюється серце.

Бажаємо Вам не знати симптомів старості, не піддаватися смутку і тривогам, ні краплі не ослабнути силами і анітрохи не втратити щасливого блиску в очах, радувати душу щасливими зустрічами, кожен ранок зустрічати з посмішкою, а кожен день завершувати з почуттям щастя і умиротворення.

З повагою колектив кафедри технічного сервісу та систем в АПК