28 січня 2019 року свій День народження відзначає начальник науково-методичного центру, доцент, кандидат технічних наук кафедри технічного сервісу та систем в АПК Наталія Іванівна Болтянська!

Болтянская 2

Шановна Наталія Іванівно!

Дякуємо Вам за Вашу енергійність і невтомність, за Ваше натхнення до роботи, яким Ви щедро ділитеся зі своїми колегами. Ми дуже цінуємо Вашу людяність і доброту, Вашу готовність завжди допомогти, Ваше прагнення до руху вперед і вміння надихнути на досягнення високих результатів.

Нехай і надалі Вас супроводжують свіжі ідеї і підтримка від колег, друзів та найдорожчих людей у всіх Ваших починаннях! Нехай Ваша праця на кафедрі  технічного сервісу та систем в АПК ще багато років даруватиме Вам і Вашим колегам радість і подальші професійні досягнення!

Щастя, здоров’я, бадьорості, жвавості, завзяття – на многії і благії літа!

З Днем народження Болтянська

З повагою колектив кафедри технічного сервісу та систем в АПК