Вітаємо Юрія Георгійовича СОРВАНІДІ ветерана кафедри технічного сервісу та систем в АПКТаврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного з Днем народження!

Вітаємо ветерана кафедри Юрія Георгійовича СОРВАНІДІ з Днем народження

Ви присвятили своє життя праці на благо України у стінах університету, подолавши вражаючий шлях становлення як науковця, досягли визначних здобутків на науковій ниві, а освітня діяльність стала поштовхом для професійної діяльності випускників, які без сумніву стали професіоналами своєї справи.

Ваша натхненна праця, професіоналізм і досвід продовжують жити сьогодні, Ви можете бути упевненим, що Ваш багаторічний досвід сповна використовується молодими працівниками ТДАТУ, і це завжди сприятиме розвитку науки в АПК нашої держави!

Прийміть щиросердечні вітання з Днем народження! У цей по-особливому святковий для Вас день бажаємо Вам і Вашій родині міцного міцного здоров‘я, щастя, радості, душевного спокою, родинного благополуччя  і злагоди. Нехай  серця зігріває щира вдячність людей за добрі Ваші справи, зроблені на ниві освітньої діяльності!

З повагою колектив кафедри технічного сервісу та систем в АПК