Шановні колеги та студенти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного!
Колектив кафедри експлуатації та технічного сервісу машин вітає Вас з Днем Незалежності України!

З Днем Незалежності України 2022

Сьогодні ми відзначаємо найвизначніше свято кожного громадянина України – День незалежності!
Особливого сенсу свято набуває зараз, під час повномасштабного вторгнення з боку агресивного російського сусіда. Сьогодні ми і досі змушені, як і багато попередніх поколінь українців, відстоювати нашу незалежність із зброєю в руках. Життя тисяч наших братів і сестер – та ціна, яку платить Україна, щоб відстояти свій суверенітет і своє право самостійно обирати своє майбутнє. Але, так само, ми мусимо відбудовувати Україну, зруйновані міста і села.
Наша незалежність – реалізована, а не формальна, – це успішна українська держава. Ми маємо захистити нашу землю і здійснити глибинні перетворення у нашій державі, які забезпечать сталий економічний поступ і інтеграцію в європейський та євроатлантичний інтелектуальний, економічний, правовий і політичний простір.
24 серпня остаточно з офіційної дати перетворюється в найбільше, найголовніше свято України. Сьогодні всі ми сильніші, ніж учора. Нас не можна поневолити чи зламати. І разом ми – дійсно сила!
Щиро вітаємо Вас із Днем незалежності України! Це свято передає дух патріотизму та гордості за свою націю, яка, пройшовши випробування, створила свою незалежну державу, знаменуючи єдність, міцність волі і духу українського народу в усіх куточках нашої країни. Від усієї душі зичимо Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, миру, добра, щастя, достатку, щедрої долі та подальших перемог в усіх справах.

Колектив кафедри експлуатації та технічного сервісу машин