Дорогі ветерани і діти війни!
Шановні колеги та студенти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного!
Колектив кафедри технічного сервісу та систем в АПК вітає Вас
з Днем пам’яті та примирення і з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

vitajemo-z-dnem-pamjati-ta-prymyrennja-i-dnem-peremohy-nad-nacyzmom-2021

У ці дні ми разом з Європою та світом, ми відзначаємо День пам’яті та примирення, вшановуємо мужність і відданість тих, хто 76 років тому здобував перемогу над нацизмом у Другій світовій війні.
Ми в неоплатному боргу перед синами і дочками України, юність яких жорстоко обірвала війна. Низько вклоняємося подвигу тих, хто ціною власного життя, проявляючи нечуваний героїзм, сміливість та відвагу, зуміли врятувати світ від нацистського поневолення.
Продовжуючи славні героїчні традиції старших поколінь, Захисники України і сьогодні з честю виконують покладені на них завдання, виявляючи при цьому високий професіоналізм, мужність та відвагу. Саме подвиг ветеранів Другої Світової війни надихає сучасних героїв до нових героїчних вчинків.

Від щирого серця бажаємо Вам та Вашим родинам здоров’я, благополуччя, миру та процвітання в рідній незалежній Україні!
Вічна пам’ять загиблим, честь і слава живим героям!

Колектив кафедри технічного сервісу та систем в АПК