Новий рік – це не лише ошатно прикрашена ялинка, мандарини, радісний салют і пишне застілля в ніч на 1 січня. Це також і подарунки та привітання для рідних і близьких. Важливо привітати не тільки тих, хто буде поряд, коли новорічною ніччю проб’ють куранти, а також дорогих людей, котрих не вийде привітати особисто. Колектив кафедри технічного сервісу та систем в АПК щиро вітає всіх з Новим роком.

Нехай 2021 рік буде таким же яскравим, як спалахи новорічних феєрверків, таким же гарним, як прикрашена новорічна ялинка, таким же веселим, як сам Новий Рік! Нехай настрій буде на висоті, душа співає від радості, а серце завжди гріє любов!
З новим 2021 роком каф. ТСС АПК (ТДАТУ)

Колеги, в цей Новий рік,
Бажаю вам значних висот,
Побільше прибуткових ідей,
Поменше сумних новин.
Стабільно нехай росте зарплата,
Щоб гребли її лопатою,
Корпоративи були частіше,
А життя було добрішим і солодшим!
Нехай буде те, що потрібно вам,
Супроводжує успіх у справах,
Щоб колектив наш дружно жив
І щоб начальник нас хвалив!

Нехай Новий 2021 рік завалить вас оберемком світлих надій, щирих посмішок та оригінальних подарунків. А ще – замете хуртовиною грошових купюр, закрутить у вирі романтичних почуттів, заморозить проблеми і зігріє пристрасними поцілунками. Нехай прийдешній рік буде щасливим!

З повагою колектив кафедри технічного сервісу та систем в АПК