Шановні колеги, студенти та друзі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного!
Колектив кафедри технічного сервісу та систем в АПК вітає Вас з 1 вересня!

vitajemo-z-pochatkom-novoho-navchalnoho-roku-2020

Колектив кафедри ТСС АПК щиро вітає викладачів, співробітників, студентів, техперсонал ТДАТУ з настанням нового навчального року!

Особлива увага сьогодні – першокурсникам! Цього року вони вперше ступлять на поріг вищого навчального закладу. В них починається нове, прекрасне і захопливе життя. День знань – це початок дивної подорожі у світ відкриттів і наук. Нехай навчання приносить Вам радість і міцні знання. Вчіться з інтересом. Бажаємо успіхів і наполегливості у навчанні, цілеспрямованості, високих плідних результатів у роботі, яскравих і незабутніх подій, тільки позитивних емоцій.

Колектив кафедри технічного сервісу та систем в АПК