Шановні колеги та студенти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного!
Колектив кафедри технічного сервісу та систем в АПК вітає Вас і Ваші родини з Різдвом Христовим!

tss-apk-vitajemo-zi-svjatom-rizdva-hrystovoho-2020

За юліанським календарем Різдво Христове в Україні традиційно відзначають 7 січня. Свято Різдва Христового одне з найулюбленіших свят дітей і дорослих. У цей великий день християни східного обряду вітають своїх рідних, друзів та колег.

Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом! Нехай, як колись Віфлеємська зірка осяяла небо і вказала вірний шлях волхвам, так і Ваше життя осяє щира любов і поведе дорогами щастя і благополуччя. Сміливо йдіть за світлом цього великого почуття назустріч заповітним мріям!

Нехай не замовкає в вашому домі дзвін різдвяних дзвіночків! Нехай пахне ялинка, а стіл прикрашають смачні страви! Бажаємо Вам казкового настрою, милих подарунків, уваги близьких і рідних людей. Нехай в це зимове свято душа наповнюється світлом, теплом і радістю!

Христос народився! Славімо Його!